Biz Kimiz

Türkiye de youtube, instagram, tiktok gibi platformlarda en kalite hizmet sunan ve bu doğrultada arge ekibi ile sürekli çalışmalar yürüten profesyonel bir paket satış sitesiyiz. Sosyal medya hesaplarında güç elde edip kalite ve yükselişe geçmek için binlerce kullanıcı bizi tercih etmektedir. Yeni açılan youtube kanallarında ve Fenomen olmak isteyen instagram sayfalarında, kaliteden ödün vermeden kısmen içerik üretimi hakkında bilgi sahibi olmayan kullanıcıların en çok tercih ettiği paket satış platfromuyuz.

Sosyal Medya Hesapları Hakkında Çalışmalarımız?

Bizi Tercih eden kullanıcılarımız için öncelikle hedef kitle çalışması yapıyoruz. gönderimleri ise bu düzeyde kaliteli ve doğal olacak şekilde sağlıyoruz. yapılan işlemler sonrasında memnun müşterimiz arasında yer alıyorsunuz. Gönderim yapmanın en kaliteli hizmetin ve düşmeyen beğeni yorum veya izlenmelerin tek adresi olarak çalışır. Tüm hizmetlerimiz bu düzeyde profesyonel ekip tarafından yürütülür.

En Beğenilen Paketlerimiz Nelerdir?

Kullanıcılarımız genellikle instagram ve youtube kanalları için işlem sağlamaktadır. bu işlemleri kolay hızlı ve bir çok platformdan daha kaliteli bir şekilde sağlar. işte tüm bu süreçte farkımız sürekli iletişim halinde kalmamızdan geçer. Kullanıcılar genellikle youtube sayfalarında izlenme ve abone sayısı gibi paketler ile ilgilenmektedir. Genellikle satın alınan paketler ise aşağıdaki gibidir;

  • 10000 Türk izlenme
  • 1000 Türk Abone
  • İzleyicilerin yüzde yüz gerçek ve Türk olması
  • Yüzde yüz garantili sayı, azalma riski bulunmaz
  • Hediye olarak ekstra %10 – 20 gönderim yapılmaktadır.